Специалист разработка на нови продукти

Aктавис - компания на Тева търси да присъедини към своя екип амбициозни и мотивирани професионалисти за длъжността Специалист разработка на нови продукти, Дирекция "Изследване и развитие" в град Троян.

Ролята на Специалист разработване на нови продукти е да участва в разработването на състав и технологичен процес на нови генерични продукти в съответствие със съвременните високи стандарти на фарма индустрията.

Основни отговорности:

  • Разработва и внедрява в производството нови продукти и нови технологични процеси
  • Изготвя съпровождащата процеса на разработване документация: лабораторни и пилотни записи; доклади от разработка
  • Работи съвместно с екип от аналитици, които са отговорни за разработване на необходимите аналитични методи, за да се подсигури правилния избор на помощни вещества и технология за новия продукт
  • Участва в трансфера на новоразработения лекарствен продукт от пилотна мощност към производствените мощности на компанията като изготвя съответната трансферна документация
  • Изготвя съответните части от регистрационното досие на продукта – Фармацевтично разработване
  • Със знанията натрупани в процеса на разработване осигурява съдействие за поддържане и управление на целия жизнен цикъл на продукта
  • Изисквания към кандидатите:
  • Висше образование, специалност Фармация
  • Изявено аналитично, иновативно и креативно мислене и умения за развойна дейност, създаване и внедряване на нови технологии, готовност за учене и усъвършенстване
  • Много добро владеене на английски език (или готовност да постигне това ниво за кратки срокове)
  • Отлични умения за работа в екип, ориентираност към постигане на резултати в зададени срокове, отговорност и почтеност при изпълнението на поставените задачи, работа в динамична работна среда

Ние предлагаме:

  • Интересна и предизвикателна работа в областта на развойната дейност
  • Позиция в световноизвестна фармацевтична компания, лидер на генеричния пазар, известна със своите добри практики, високи стандарти и изисквания
  • Дългосрочно обучение и реални възможности за професионално развитие
  • Стимулиращо трудово възнаграждение и допълнителни социални придобивки
  • Съвременна работна среда, апаратура и оборудване на световно ниво
  • Работа в мултинационална среда с възможност за обмяна на знания и опит

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на електронен адрес: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или чрез кариерния сайт https://tevapharm.com/teva_careers/