Печат

1.      Дентален рентгенов лаборант, гр. Русе

„Аксес Консултанси” е компания за подбор на персонал и бизнес услуги, регистрирана в България и оперираща на територията на цяла Европа. Ние прилагаме подход на партньорство за набиране на персонал, действайки като разширение на HR екипа на компанията.

Целта ни е да насочим правилно очакванията на работодателите към тези специалисти и потенциални кандидати, така че в крайна сметка да имат човека със съответните знания, умения и опит в екипа си.

Търсещите работа разчитат на нас за кариерен съвет и кариерно израстване.

+359 87 672 7857  |   Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Утвърдена дентална клиника в гр. Русе търси за своята рентгенова лаборатория

Рентгенов лаборант.

Ще работите с модерна апаратура и ще сте част от успешен екип от специалисти в областта на денталната медицина.

Основни изисквания:

- Диплома за рентгенов лаборант
- Познаване на устната анатомия
- Умение за използване на дентални лабораторни инструменти и оборудване
- Умения за използване на апаратурата с цел получаване на възможно най-добрите снимки.
- Познаване на безопасните условия на работа

Предложението е за кандидати, които търсят както заетост на пълно, така и на непълно работно време.

Ако предложението Ви интересува, изпратете актуална автобиография на имейл адрес
office@accessrecruitment.eu. Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

2. Лекар, дентална медицина, гр. Русе

„Аксес Консултанси”, агенция за подбор на персонал, търси лекар по дентална медицина, който да се присъедини към екип на утвърдена дентална клиника в гр. Русе. Ще работите с модерна апаратура и ще имате на разположение административно обслужване на високо ниво, както и рентгенова лаборатория за нуждите на Вашите пациенти.

Отговорности:

- диагностика и осигуряване на подходящо лечение на зъбите на пациенти, включително редовно почистване, коренови канали, хирургични екстракции, импланти и козметична стоматология;

- следване на утвърдените стандарти на работа в клиниката

- участие в обучения.

Изисквания:

·        Магистърска степен по дентална медицина

·        1+ години опит в дентална практика

·        Опит от използването на медицински софтуер

·        Професионално поведение

Предложението:

-Възможност за работа в утвърдена стоматологичната клиника в гр. Русе.

-Добро заплащане и допълнително материално стимулиране

-Подкрепа във всички дейности, свързани с административно обслужване, реклама, модерна апаратура, обучение.

Ако предложението Ви интересува, изпратете актуална автобиография на имейл адрес office@accessrecruitment.eu. Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.